Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Mbase këto janë këpucët që ju duhen për natën e Viti te Ri
 
Shperndaje
ikub#: 1712290114
Jemi ne periudhe festash dhe përveç se te mendoni për look-un e duhur ju duhet ti kushtoni vëmendje edhe aksesoreve dhe te parat këpucët.

Jemi ne periudhe festash dhe përveç se te mendoni për look-un e duhur ju duhet ti kushtoni vëmendje edhe aksesoreve dhe te parat këpucët.

Nga modelet qe nuk dalin kurrë nga moda me taka tek ato me pupla dhe dekore te shkëlqyeshme, modele me te qëndisura por edhe sfumaturat metalike.

Me pak fjale është vështirë te mos gjeni modelin e duhur qe bën për ju. Kështu ja disa nga modelet e këpucëve me te bukura qe duhet te preferoni për te veshur ne dite festive për qene ne trend.

loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: KEPUCE VESHJA VITI I RI

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved