Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Për të shkëlqyer në darkën e fundvitit, ja fustanet e duhur
 
Shperndaje
ikub#: 1712290115
Doni te shkëlqeni për vitin e ri? Ja modelet e fustaneve qe duhet te zgjidhni.
Për mbrëmjen e festes se vitit te ri mund te vishni çfarë te dëshironi, por disa veshje mund te tërheqin me shume vëmendje dhe do ju bëjnë te dukeni akoma me bukur. Nga fustanet e zinj te thjeshte, tek ata me dantella, me ngjyra, motive apo theke, zgjedhja do jete ne dorën tuaj. Me e rëndësishmja është qe te ndodheni rehat dhe te kërceni lirshëm. Zbuloni disa modele te bukura me te cilat është e sigurte qe do shkëlqeni përherë.
Fustan me gjatësi mesatare, i kuq dhe me theke
Fustan i gjere me xhepa
Fustan i shkurtër me dantelle
Fustan i shkurtër, i gjere e me xixa
Fustan velur me mëngë treçereke, te gjera e te kapura
Fustan prej dantelle me pala 
Fustan me shpatulla zbuluar prej tyli
Fustan i shkurtër me pala dhe i qëndisur
Fustan i ngushte, me zhapone dhe kapje tek qafa
Fustan me përzierje veluri dhe dantelle
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: DARKA FUSTANE MBREMJA SHKELQIMI

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved