Shihni premier si do të vishet veluri në 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1712290111
Si do te preferonit te zgjidhni velurin, me një përbërje lisho apo me dekor sepse veluri edhe për 2018 konfirmohet si një protagonist i padiskutueshëm.
FOTO GALERI
1/8
1

Si do te preferonit te zgjidhni velurin, me një përbërje lisho apo me dekor sepse veluri edhe për 2018 konfirmohet si një protagonist i padiskutueshëm.

Mund ta kombinoni një fustan velur me dekor fare mire me një pelice për një pamje luksoze për ne mbrëmje ndërsa për ditën preferojeni lisho.

Ndiqni galerinë dhe shihni ne premier se si do te vishet veluri për 2018.

Loading...


Shfleto artikuj te tjere per: VELUR VELUR VESHJE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved