Teminat do të shkëlqejnë look-un tuaj për festa
 
Shperndaje
ikub#: 1712290026
Teminat do të shkëlqejnë look-un tuaj për festa Çfarë është një party pa shkëlqimin e teminave? Mbani shënime, ne këtë periudhe festash nuk mund te mos vishni një veshje me temina, shume te shkëlqyeshme dhe seksi.
Çfarë është një party pa shkëlqimin e teminave? Mbani shënime, ne këtë periudhe festash nuk mund te mos vishni një veshje me temina, shume te shkëlqyeshme dhe seksi. Look-u juaj ne këtë fund vit duhet te kenë shkëlqime te denja për feste. Te vishni një veshje me temina është e thjeshte sepse mund te gjeni për te gjitha shijet, fustane te shkurtër, te ngushte, te gjate por edhe pantallona apo xhaketa për ti kombinuar me bluza golf apo me jeans kështu ne këtë mënyre nuk hiqni dore as nga komoditeti. 
 
1. Xhupi me xixa
Beni dhe ju si Olivia Palermo dhe vishni një xhup me temina për ta kombinuar me një pale jeans.
 
2. Xhaketa me temina kimon
Ana e re sensuale e teminave për Vitin e Ri? Mbajeni drejt e ne lëkurë. Kështu preferoni një kimon te gjate për te kompletuar look-un tuaj.
 
3. Fustani mini me temina
Ky fustan është një evergren midis te gjithë propozimeve te veshjeve me temina. Fustani mini me mëngë te gjata është perfekt për tu kombinuar me sandale me rripa apo çizme te sheshta me taka te holla.
 
4. Fundi me temina
Vishni një fund me temina për te ndryshuar look-un tuaj dhe krijoni nje pamje me te vërtet femërore. Kombinojeni fundin me temina me një golf për ti dhënë një pamje me origjinale.
 
5. Pantallonat me temina
Nëse nuk dëshironi te hiqni dore nga komoditeti dhe nga look-u sportiv atëherë preferoni te vishni një pale pantallona me temina te shkëlqyeshme te përshtatshëm për një look festiv.
 
6. Fustan i gjate me temina
Keni një party elegante? Atëherë preferoni te vishni një fustan te gjate me temina te zeza për një look te denje për tapet te kuq.
 
7. Edhe aksesoret me temina
Nëse nuk dëshironi te vishni një look me temina te shkëlqyeshme mund te preferoni te mbani aksesoret duke filluar nga çanta apo edhe këpucët.
 
Loading...


Shfleto artikuj te tjere per: FESTA LOOK TEMINA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved