Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Veshjet më të bukura të Zendaya për 2017 që janë komentuar gjatë
 
Shperndaje
ikub#: 1712290003
Ja pamjet më të bukura të saj për 2017.
Që nga viti 2015, kur ajo hyri në tapetin e kuq të Oskarëve në një fustan të  Vivienne Westwood si perëndeshat, Zendaya është kthyer në një ikonë mode.
 
Zgjedhjet e saj në modë janë aq origjinale dhe impresionuese sa është shumë e vështirë që ajo të mos tërheq vëmendjen e paparacëve.
 
Gjithmonë duke eksperimentuar me stilin, dekadat dhe me tendencat e fundit të modës. Një stil i guximshëm, vintage, elegant, street stye dhe shik.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: STILI VESHJA ZENDAYA

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved