Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
4 mënyra për tu dukur super shik në dimër
 
Shperndaje
ikub#: 1712300023
Nëse jeni duke kërkuar këshilla stil përtej veshjes standarde të dimrit , ja disa ide të bukura dhe super shik.
Krijimi i një veshje të ngrohtë, komode dhe shik është paksa e vështirë, por me këshillat e duhura është e mundur. mësoni disa ide të bukura që do ju kursejnë kohën në mëngjes kur bëheni gati për punë apo shkollë. Këto formula veshjesh janë cool, trend, elegante, të ngrohta dhe shumë komode kur jashtë temperaturat janë nën zero gradë.
 
1- Pallto me detaje ushtarake+ pulovër e thurur + xhinse të grisura
2-Pallto kamel + fustan i trikotuar + kapele Fedora
3-Pulovër + xhinse + pelerinë
4-Golf + fund pencil + pallto bezhe
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: DIMER SHIK VESHJE

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved