Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Fustanet më të bukur për festa
 
Shperndaje
ikub#: 1712300024
Viti i Ri erdhi! Po veshjen e gjetët?
Një fustan plot shkëlqim, elegant, luksoz dhe komod është ajo që ju duhet për një pamje joshëse dhe elegante për festën e fundvitit.
 
Këtë vit mbizotëroj teminat, shkëlqimet metalike, ngjyrat e ndezura, format voluminoze, frudat etj. Ja fustanet më të bukur për mbrëmjen e Vitit të Ri.
 
 
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: FESTA FUSTANET MBREMJE

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved