Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Bukuria e fustaneve prej veluri
 
Shperndaje
ikub#: 1712310005
Kjo pëlhurë është rishfaqur ne pasarela para disa sezonesh pas shume vitesh harrese dhe tashme ka tërhequr vëmendjen e shume vip-ve dhe modeleve.
Kjo pëlhurë është rishfaqur ne pasarela para disa sezonesh pas shume vitesh harrese dhe tashme ka tërhequr vëmendjen e shume vip-ve dhe modeleve. Këtë vit ka qene protagonist ne evente te ndryshme ku shume vip kane preferuar te veshin një fustan te tille shume luksoz dhe me nje pamje shume te sofistikuar.
 
Fustanet prej veluri janë sinonim i elegancës dhe mund te kenë një pamje shume seksi fal dekolteve, modeleve apo çarjeve ne to. Emra si Rosie Huntington-Whiteley, Kendall Jenner, Hailey Baldwin etj kane preferuar modele ku kane dominuar dekoltetë e thella duke i kombinuar me çizme. Look te cilat mund te kopjohen fare lehte për një veshje elegante ne mënyrë qe te mund te vishni një fustan veluri por te keni edhe detaje street.
 
Çfarë ngjyre te zgjidhni? Me shume efekt është fustani velur ne ngjyre gold një tonalitet perfekt për këtë periudhe festive. Por nëse jeni ne kërkim te një fustani për ta veshur ne festen e Vitit te Ri këshillohet te zgjidhni ngjyrën blu te erret, jeshile e erret apo roze ngjyre pjeshke.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: BUKURIA FUSTAN VELUR

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved