Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Ja përse vetullat nuk janë të dyja njësojë
 
Shperndaje
ikub#: 1801030031
Nëse nuk e keni vene re kurrë është kohe për te kuptuar se vetullat tuaja nuk janë aspak binjake.
Merrni një pasqyre dhe shihni me vëmendje vetullat tuaja. Nëse nuk e keni vene re kurrë është kohe për te kuptuar se vetullat tuaja nuk janë aspak binjake. Ashtu sikurse nuk janë as këmbët apo duart tuaja. Por ka një shpjegim për te gjithë këtë. 
 
PopSugar sjell opinionin e Tonya Crooks një eksperte vetullash e cila kujdeset për vetullat e Megan Fox, Eva Mendes dhe Fergie ka treguar se çdo balle ka lëvizje te ndryshme muskulore.
Ndonjëherë kjo varet nga ana qe flini duke i bere muskujt me te dobët nga njëra ane se ne tjetrën. Ndonjëherë vjen si pasoje e shprehjeve natyrale te fytyrës. Sipas Tonya Crooks nëse dëshironi patjetër ti bëni njëlloj mund ta arrini vetëm me make up.  
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: MAKEUP NJESOJ VETULLA

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved