Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Këto janë mënyrat për të kombinuar bukur fundin me pala me pallton
 
Shperndaje
ikub#: 1801030080
Pasi festat tashme kane kaluar fundin me pala korrenti mund ta përdorni për te shkuar ne zyre, ne një dark me miqtë apo dhe për një aperitiv pas pune.
Nëse me vitin e ri keni dëshirë për ide te reja glamour dhe komode sigurisht qe fundi me pala me shkëlqim apo velur do te vazhdoje te jete një must have edhe për muajt ne vazhdim te 2018. 
 
Pasi festat tashme kane kaluar fundin me pala korrenti mund ta përdorni për te shkuar ne zyre, ne një dark me miqtë apo dhe për një aperitiv pas pune.
E rëndësishme është te mos e teproni me stilin festiv dhe te vishni fundin me pala me pallto apo një xhakete me prerje mashkullore.
 
Zgjidhni pallton ne modelin me klasik dhe kombinojeni me një fund me pala korrenti ne tonalitetet metalike si për shembull ne ngjyre te argjend, ngjyre bronz apo blu.
Efekti do te jete me te vërtet i bukur dhe shume origjinal. Ndërsa për sa i përket aksesoreve për te kompletuar look-un preferoni ato ne trend.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: FUNDI MENYRA PALA PALLTO

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved