Kopjoni stilin sporty-glam të Gigi Hadid
 
Shperndaje
ikub#: 1801030037
Një xhup i fryre me pupla, pantallona me vija anësore dhe një ja ku formuat një look te bukur dite
Një xhup i fryre me pupla, pantallona me vija anësore dhe një ja ku formuat një look te bukur dite. Larg pasarelave stili i super modeles Gigi Hadid shpesh është casual. Ne fakt modelja e njohur ne kohen e lire preferon te mbaje veshje komode dhe me një pamje sportive por sigurisht nga detaje glamour te cilët e dallon dhe e bën një nder fashion icon me te kopjuara .
 
Nga look-u qe po ju tregojmë sot behet fjale si te mësoni dhe te miksoni bukur disa nga veshjet me hot te sezonit. Mund te fillon i me një xhakete te ngrohte dhe te lehte me një model oversize. Mund ta kombinoni me një tjetër must have siç janë pantallonat tuta me vija anësore ne kontrast ne stilin e viteve 90' perfekte për ti kombinuar me një pulovër te shkurtër apo golf me shkrime. Për sa  i përket aksesoreve te cilët janë shume te nevojshëm për te përfunduar look-un mund te preferoni një pale këmbale me gome te trashe dhe një çante shpine lëkure dhe një ore ne stil mashkullor. 
Loading...


Shfleto artikuj te tjere per: GIGI HADID SPORT STIL

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved