Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Ngjyrat në trend për 2018 për të provuar nëse keni flokë gështenjë
 
Shperndaje
ikub#: 1801030110
Te flini me shume, te reduktoni numrin e picave ne jave dhe te shkoni për te vrapuar apo te meditoni. Këto janë propozimet me te mira për 2018 nuk është ndryshimi i ngjyrës se flokëve?
Te flini me shume, te reduktoni numrin e picave ne jave dhe te shkoni për te vrapuar apo te meditoni. Këto janë propozimet me te mira për 2018 nuk është ndryshimi i ngjyrës se flokëve?
Ne rregull nëse keni flokë gështenjë kjo do te thotë se keni ngjyrën e duhur për te filluar vitin ne një hap me trendët. Por flokët e erret nuk janë te gjitha njësojë dhe mund te mjaftoje edhe një refleks e vogël për ti dhënë një pamje ndryshe flokëve tuaj gështenjë.
 
Balayage, shatush, reflekse dhe babylights, nëse dëshironi ti jepni me shume gjallëri ngjyrës tuaj gështenjë për ta bere me te shkëlqyeshme, për ti dhënë me shume ngrohtësi ngjyrës apo për te shtuar ndonjë refleks qe preferoni rruge te lire.
Këto teknika janë perfekte nëse dëshironi te mbani ngjyrën tuaj fillimisht duhet te kujdeseni për bazën natyrale e cila kërkon shume pak për tu realizuar. Ja cilat janë ngjyrat me te bukura për flokët gështenjë për 2018.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: FLOKE GESHTENJA NGJYRA

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved