Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Stili i Kate Boswarth, muza e të gjithëve në modë për 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1801030061
Kate Bosworth duket se nuk gabona asnjëherë me veshjen e saj. Çdo gjë që vesh aktorja duket se kthehet në një veshje luksoze dhe mjaft të lakmuar.
Në veshjet e përditshme duket se aktorja ka aftësinë të kombinojë veshje të shtrenjta dhe luksoze me ato moderne dhe të thjeshta duke i dhënë pamjes freski dhe krijuar një pamjen trendi.
Edhe në tapetin e kuq ajo shkëlqen gjithmonë me zgjedhjet e saj. Kate është një muze për pjesën më të madhe të femrave dhe blogerave të modës.
 
Ja disa nga pamjet më të bukura të saj ku mund të frymëzoheni për vitin 2018.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: KATE BOSWORTH STILI VESHJA

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved