Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Të gjitha veshjet që një femër në karrierë duhet të zotërojë
 
Shperndaje
ikub#: 1801030050
Veshjet që nxjerrin në pah pushtetin dhe elegancën e femrave në punë.
Është joshëse që të blini çdo gjë të modës apo që shfaqet në vitrinat e dyqaneve. Mirëpo një femër e zgjuar bën blerje të zgjuara. 
 
Veshjet e pavdekshme, që rezistojnë gjatë në gardërobë dhe që kanë një shumëllojshmëri kombinimesh janë veshjet thelbësore për një gardërobë të fuqishme dhe moderne.
 
Këtë gjë e dinë mirë femrat në karrierë dhe blogerat e modës. Një veshje elegante, e rafinuar, klasike, profesionale dhe që shpreh pushtete e fuqi është ajo që i duhet një femre në karrierë apo në punën e saj.
 
Zbuloni në galerinë e mësipërme të gjitha veshjet që një femër profesionale dhe elegante duhet të ketë në gardërobën e saj për një pamje casuale-chic për punë.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: FEMRAT GARDEROBE KARRIERE PUNE VESHJET

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved