Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Vathët e mëdhenj me kristale do të shkëlqejnë fytyrën tuaj për 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1801030119
Shkëlqejnë fytyrën dhe ju falin një pamje shume glamour vetëm duke i vendosur.
Shkëlqejnë fytyrën dhe ju falin një pamje shume glamour vetëm duke i vendosur. Cili është sekreti për ti vene si duhet ne mënyrë qe te tërhiqni vëmendjen?
Lërini flokët natyrale për një kontrast aq sa duhet easy chic. preferojini te mëdha dhe te dukshëm ne mënyrë qe te arrijnë ti falin shkëlqim fytyrës tuaj.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: FYTYRA KRISTAL SHKELQIM VATHET

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved