Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Çizmet e gjata që do të jenë në trend edhe për 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1801030095
Kur dimri është zot shtëpie ka vetëm një model këpucësh qe mbizotërojnë dhe këto janë çizmet por ato qe janë vërtet ne trend për 2018 janë çizmet e gjata madje shume te gjata.
Kur dimri është zot shtëpie ka vetëm një model këpucësh qe mbizotërojnë dhe këto janë çizmet por ato qe janë vërtet ne trend për 2018 janë çizmet e gjata madje shume te gjata. Me këto këpucë te cilat mbështjellin me kujdes këmbët, i mbajnë ngrohte ato dhe ne te njëjtën kohe  krijojnë look ekskluziv. Mund te realizoni shume veshje me çizmet e gjata dhe te ndryshme midis tyre duke alternuar fundet dhe pantallonat. 
 
Për ato qe nuk preferojnë te veshin çizmet e gjata duhet te dine se fjala cuissardes është frëngjisht dhe kuptimi i saj është çizme femrash qe mbulojnë këmbët deri ne gjysme te kofshëve. Behet fjale për te një pale këpucë shume te gjata por nuk është aspak e detyrueshme te karakterizohen nga takat e larta. Ne fakt ekzistojnë shume modele te sheshta qe mund ti kombinoni me lehtësi dhe te cilat duken bukur me jeans skinny dhe ato elastike.
 
Suksesi me i madh e këtyre çizmeve vijnë nga maison me te famshme te botes te cilat kane realizuar look te ndryshëm femëror dhe intrigues. Me fundet dhe fustanet mini janë ato veshje qe kombinohen me bukur. Ne këtë rast mund te synoni për modele me te veçanta si për shembull ato me qëndisje me lule apo edhe element metalizat.
 
Janë pikërisht propozimet origjinale qe do te bëjnë çizmet e gjata një trend edhe për 2018 duke e kthyer look-un tuaj ne unik. Nëse preferoni një stil me casual por sigurisht te ngrohte dhe ideal për ne dimër preferoni te vishni një pulovër maxi te leshte, pallto dhe çizme te gjata mbi gjunjë por te sheshta. Ne këtë mënyrë do te jeni komode por edhe glamour për çdo rast.
 
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: 2018 CIZME TREND

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved