Albtelecom
Albtelecom
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje


Si ti kombinoni këto shapka me lesh që i shikoni ngado
Si nëse i ke parë në Instagram, si nëpër rrugë, jemi të bindur që herë pas here mendoni po si ti kombinojmë këto shapka me lesh. Në fund të fundit, pse u krijuan dhe çfarë duan të thonë?
Aksesorët më të lehtë për në plazh
Në botën e aksesorëve, ka disa të tillë që janë të bukur, elegant dhe delikat. Të cilët fare mirë mund ti kombinosh me rrobat e banjës, dhe jo vetëm që do e plotësojnë pamjen tuaj por edhe nuk do i ndjeni se i keni në trup.
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved