Dyqantaxi
Dyqan taxi
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
Raiffeisen
Bordo Revista


Diane von Furstenberg ndan rregulla bukurie përpara se të mbushësh 30
Stilistja legjendare thotë se një grua, për tu bërë ajo që dëshiron të jetë dhe përfundimisht do të jetë, e arrin këtë nga mosha 28 deri në 35 vjeç.
Digicom
‘Djalli Vishet me Prada’ ende në modë dhe pse kanë kaluar 10 vite
Ky film mbush 10 vite që është prodhuar e për sa i përket modës dhe tendencave ka ende diçka për të komunikuar, që është e gjallë sot sa ishte edhe para 10 vitesh.
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved