Albtelecom
Albtelecom
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 


Monica Belluci pamjet më të bukura të saj
Aktorja e mrekullueshme është e njohur për bukurinë e saj mesdhetare por gjithashtu ajo është dhe një ikone stili fal preferencave për veshje shume shik dhe te kuruara.
Adoleshentja më Stylish në Hollivud
Do të flasim për garderobën e e 27 vjecares Yara Shahidi, që është një kombinim i kujdesshëm i markave si Chanel, Gucci dhe copëza trendi nga Zara.
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved