Dyqantaxi
Dyqan taxi
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
 
 
Si do të jetë moti deri në fundjavë
 
Shperndaje
ikub#: 1710120071
Meteorologët parashikojnë se moti me diell dhe ditët e ngrohta do të vijojnë edhe gjatë kësaj jave.
Kështu, sipas Meteoalb, duke filluar që nga dita e enjte, vijon dominimi i kthjellimeve deri pas mesditës, kur vranësira kalimtare shfaqen në ekstremin jugor e verior. Edhe pasditja mbetet nën dominimin e motit kryesisht të kthjellët deri në mbrëmje kur vranësira kalimtare shfaqen në veri dhe qendër.
Temperaturat e ajrit rriten lehtë në mëngjes, por rritje të ndjeshme sjell mesdita kur maksimumi ngjitet mbi 27°C.
Sipas parashikimeve, edhe e premtja do të jetë në të njëjtat kushte atmosferike, ndërsa të shtunën dhe të dielën, priten edhe shira lokalë.
loading...


Ventouris


Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: FUNDJAVA KOHA METEOROLOGET MOTI PARASHIKIMI

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
loading...
Raiffeisen
Living

FAF

Raiffeisen
Living


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved