Fitoni para duke bërë dhuratën ideale sepse ebuy.al dhuron 100€ këtë dhjetor!
 
Shperndaje
ikub#: 1712060046
Dëshironi të fitoni 100€? ebuy.al organizon shorteun e dhjetorit ne te cilin ju mund te fitoni 100€!
 
Dëshironi të fitoni 100€? ebuy.al organizon shorteun e dhjetorit ne te cilin ju mund te fitoni 100€!
 
Cdo klient qe kryen minimuni 1 blerje ne ebuy.al behet automatikisht pjese e shorteut. Normalisht, sa me shume porosi te kryeni, aq me shume mundësi keni për te qene ju fituesi.
 
E veçanta e këtij shorteu është qe fituesi zgjidhet nga vete ju! Si? Do ta zbuloni me date 27 shtator! Mund t’ju themi vetëm se do te jete një votim maratone i cili do te përfundojë me nxjerrjen e fituesit!
 
Mbetet vetëm te kryeni një porosi ne www.ebuy.al dhe te na ndiqni me date 27 shtator, ne rrjetin social.
 
 
Loading...


Shfleto artikuj te tjere per: DHURATA EBUY.AL SHORTE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved