Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Jäger on the Decks, eventi i vitit i imazhit të Jägermeister
 
Shperndaje
ikub#: 1712070131
1 Dhjetori shënoi hyrjen në dimrin e ftohtë dhe plot me lagështirë në Tiranë. Një ditë dhe natë me shira që nuk pushonin por, nuk mund të sfidonin eventin e vitit në Shqipëri.
Në 1 Dhjetor festuam Jäger on the Decks me  DJ Booky, MR.Cool, Gento , Chriss V, Danny, on the decks . 56 Bimë in 1 Shots. 5 Dj & 6 Miksime. Për të festuar Jäger on the decks event, më të veçantin që ishte organizuar ndonjëherë. Një natë ku çdo gjë ishte e mundur stilistikisht!!!!
 
Mikpritje me dhurata të personalizuara, një shot Jägermeister për mirëseardhje ,fakte që nuk i dinit për pijen më popullore në vend dhe mundësinë për t’u bërë DJ për një natë. 
 
Lollipop Club ishte trasformuar në një dimension tjetër...Njerëz që kërcenin, që të përshëndesnin, të lumtur nga efekti i muzikës dhe pijes që të bënte të lumtur.
 
Jäger on the Decks, na argëtoi të gjithëve. Një suprizë të shikoje një festival të DJ më të mirë të Shqipërisë në një vend të vetëm, duke argëtuar dhe duke u argëtuar...Dj Danny, si në shtëpinë e tij mikpriti dhe Dj e tjerë, Boocky Gento  Mr Cool, Chriss V  të cilët krijuan një  atmosferë unike,  me 6 miksimet e tyre më të mira. 
 
Për herë të parë, ishte jo vetëm një festë, por një manifest, për të dëshmuar dhe për t’u treguar të gjithëve që përveç  56 elementëve që e bëjnë Jagermeisterin një pije unike, mbetet i pamohueshëm fakti qëçdo festë ku  Jäger është prezent, kthehet në një natë të paharrueshme dhe super argëtuese për të gjithë.
 
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: DJ BOOKY JAGER LOLLIPOP CLUB PIJE

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved