Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
MOTI. Ç’parashikojnë meteorologët për këtë fundjavë
 
Shperndaje
ikub#: 1712070033
Pas shirave te fuqishme të një jave me parë, mbi vendin tonë ka mbizotëruar një mot i qëndrueshëm, me diell dhe temperatura relativisht te ulëta. Por si do të jetë koha ne ditët në vijim?
Sipas Meteoalb, të premten vranësirat do te vijnë duke u shtuar dhe në mbrëmje ato do te mbulojnë të gjithë vendin.
E shtuna sjell fuqizim të mëtejshëm të vranësirave me shira thuajse në gjithë vendin, më të dendura në veri si dhe reshje dëbore pritet të bien në zonat malore.
Temperaturat do të pësojnë rritje të lehtë dhe graduale mëngjesin e te premtes, si dhe të shtunën, ndërsa rritje më e ndjeshme pritet gjatë orëve të mesditës. Një rënie e theksuar e temperaturave parashikohet mëngjesin e së dielës, rënie që do te vijoje edhe gjatë orëve të mesditës.
 
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: METEOALB MOTI

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved