Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Dëshironi një ngrohje të qetë dhe të pastër në shtëpinë tuaj?!
 
Shperndaje
ikub#: 1712130112
Ngrohuni duke kursyer me radiatorët gjermanë Lucht LHZ
 
Radiatorët elektrik gjermanë Lucht - LHZ dhe Technoterm (të ndërtuar me pllaka guri magmatik për depozitimin sa më gjatë të nxehtësisë) jane një zgjidhje ideale për ditet e ftohta të dimrit.
 
-Konsumi eshte 5-6 ore te energjise elektrike ne 24 ore te ngrohjes 
-Te sigurte, te paster, te qete dhe te lehte per tu komanduar
-Plotesisht te kontrollueshem me ane te kontrolleve manuale ose dixhitale
-Madhesi te ndryshme ne dispozicion nga 500 w - 2800 w
-Nuk kerkohet mirembajtje, 100% efikas
-Radiatoret jane 70 mm te thelle
-Te gjithe radiatoret jane te pajisur me kllapa per fiksim ne mur
-Rrota ose kembe mund te porositen
-Cdo radiator eshte i pajisur me kabell gjatesi 1.5 m
-GARANCI 12 VJET
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: ENERGJI KONDICIONERE KURSIM RADIATORE

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved