Top-Story. Kush do ta drejtojë pas largimit të Ballës?
 
Shperndaje
ikub#: 1712260007
Top-Story. Kush do ta drejtojë pas largimit të Ballës? Duket se largimi i Ballës nga drejtimi edhe i Top-Story-t, është i pashmangshëm pas uljes ne detyre dhe zëvendësimit nga Endri Xhafo qe Top-i e importoi nga ABC News pak kohë më parë.
Dhe menjëherë pyetja qe shtrohet është ajo që ka te bëjë me emrin e zëvendësuesit e tij ne drejtim te emisionit qe zë fashën orare kryesore ne katër ditët e javës.
Po sipas burimeve te brendshme, mësohet se edhe këtu, Balla do te zëvendësohet nga Xhafo, qe duket se do te ketë një peshë të konsiderueshme ne politiken editoriale te Top-Channel.
Loading...


Shfleto artikuj te tjere per: ENDRI XHAFO SOKOL BALLA TOP STORY

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved