Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Dyqanet e Vodafone Albania do të hapen edhe në 1 janar
 
Shperndaje
ikub#: 1712290135
Në ditën e parë të vitit, më 1 Janar 2018, atëherë kur komunikimi për të uruar njëri- tjetrin është më i rëndësishëm se kurrë, dyqanet e Vodafone Albania do të vazhdojnë të jenë të hapura në shërbim të klientëve të saj të përhershëm, por dhe të atyre që dëshirojnë t’i bashkohen rrjetit të Vodafone Albania.
Të fokusuar çdo herë e më shumë tek klienti dhe tek ofrimi i shërbimit më të mirë ndaj tij, Vodafone Albania siguron që kushdo të jetë i lidhur në rrjetin Vodafone dhe të përfitojë shërbimet e saj në çdo kohë, edhe në ditë festash. 
 
Në 1 Janar, çdo dyqan i Vodafone Albania, jo vetëm në Tiranë, por dhe në çdo qytet të Shqipërisë do të jetë i hapur nga ora 12:00 – 18:00 për t’u ofruar shërbimin e kërkuar të gjithë klientëve potencial.
 
Viti nis edhe më i mbarë me Vodafone Albania. Ready?
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: FESTA RIMBUSHJE TELEFONI VODAFONE

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved