Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Ministria kujton artistët që u shuan
 
Shperndaje
ikub#: 1712300035
Ministria e Kulturës Mirela Kumbaro ka postuar një video me një “in memoriam”, për personalitete të kulturës, që këtë vit vendosën të na shohin lart nga qielli, ndërsa ne jetojmë me veprën e tyre.
Nga Aleksandër Lalo, Dritëro Agolli, Anita Take, Francesk Radi, Hajrie Rondo, Mërkur Bozgo, Drita Agolli, Afrim Koci, Stefan Papamihali, Kasëm Trebeshina, Robert Elise, Mihal Luarasi, Sotiraq Cili, Vegim Xhani.
Postimi:
“In memoriam
Po mbyllet 2017, vit qe solli shume por edhe na mori me te mirët… ne këtë ore te mbrëmjes kur mbyllet dita, java, muaji dhe viti, mendimi është IN MEMORIAM për personalitete te Kultures qe na shohin nga lart, qe i dhanë skenës, artit, vendit dhe brezave dhe me te cilët do ndjehemi gjithmonë ne borxh”, shkruan Kumbaro.
 

loading...
Marre nga Panorama
Shfleto artikuj te tjere per: AKTORE ARTISTE MIRELA KUMBARO

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved