Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Thirrje e Ambasadës Amerikane për studentët
 
Shperndaje
ikub#: 1801030008
Ambasada e SHBA në Tiranë ka një thirrje për studentët shqiptarë që shpresojnë të studiojnë në një universitet në Shtetet e Bashkuara. Ambasada i fton të hedhin një sy nga Education USA me anë të një statusi në profilin e saj në Facebook.
STATUSI
“Ku do t’ju çojë viti 2018? Nëse po shpresoni të studioni në një universitet në Shtetet e Bashkuara, hidhini një sy Education USA. Qendra ofron informacion pa pagesë, të saktë dhe të plotë mbi institucionet amerikane, procedurat e aplikimit, dhe shumë më tepër!”
 
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: AMBASADA SHBA STUDENTE THIRRJA USA

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved