Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Një bizhuteri për çdo shenjë astrologjike
 
Shperndaje
ikub#: 1712270059
Ja çfarë pëlqen secila prej shenjave.
Ne çdo plan, çdo shenje astrologjike është e ndryshme nga tjetra. Edhe kur përzgjedh bizhuteritë secila bën zgjedhjen  e vet për atë qe preferon me tepër. Ja çfarë pëlqen secila prej shenjave.
Dashi
 
Femrat e shenje se dashit e adhurojnë te kuqen, ngjyrën e zjarrit, te pasionit dhe te kurajës. Një varëse me këtë ngjyre  dhe me ndonjë gur te varur do i lumturonte me shume se çdo gjë theter ato.
Demi
 
Femrat e shenjës se demit pëlqejnë çdo gjë qe ka lidhje me artin dhe kulturës. Ato i adhurojnë udhëtimet dhe koleksionet e bizhuterive. Një varëse e veçante dhe qe ka lidhje me kulturën do ishte idealja për to.
Binjaket
 
Femrat binjake nuk e durojnë dot monotoninë, por ato adhurojnë ndryshimet dhe eksperiencat e reja. Varësen, vathet dhe unazën ato preferojnë ta kenë njësoj dhe ato duhet te jene elegante.
Gaforrja
 
Femrat e shenjës se gaforres kane një lidhje shume te forte me familjen dhe një ore e trashëguar brez pas brezi do ishte idealja për to.
Luani
 
Femrat e shenjës se luanit janë inteligjente dhe adhurojnë luksin. Bizhuteritë prej platini ato i preferojnë me shume se çdo gjë.
Virgjëresha
 
Ngjyra e preferuar e virgjëreshave është bluja e cila simbolizon besnikëri, ekuilibër dhe devotshmëri. Bizhuteritë e preferuara te tyre përmbajnë gjithmonë diçka me këtë nuance.
Peshorja
 
Peshoret përshtaten me çdo situate dhe duan te jene gjithmonë ne shoqëri te mire si dhe te bien ne sy. Për këtë arsye ato preferojnë një ore te dekoruar me diamante.
Akrepi
 
Femrat e shenjës se akrepit janë sharmante dhe joshëse. Bizhuteria e tyre ideale është një komplet varëseje me gurë te çmuar dhe vathe.
Shigjetari
 
Femrat e shenjës se shigjetarit kujdesen shume për pamjen dhe kombinojnë çdo gjë me delikatese. Bizhuteritë ngjyre ari me ndonjë gur janë me te preferuarat.
Bricjapi
 
Femrat e kësaj shenje adhurojnë stilin klasik dhe kështu i përzgjedhin edhe bizhuteritë.
Ujori
 
Femrat misterioze te shenjës se ujorit preferojnë bizhuteritë elegante dhe me stil te vjetër.
 
Peshqit
 
Femrat e shenjës se peshqve janë te ndjeshme. Ato zakonisht preferojnë bizhuteri elegante dhe jo te ngarkuara.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: ASTROLOGJI BIZHUTERI PREFERENCA SHENJA

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...


Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved