Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Pija alkoolike e preferuar për çdo shenje horoskopi
 
Shperndaje
ikub#: 1712280110
E disi se preferenca për pijen alkoolike varet shume edhe nga shenje juaj e horoskopit? Vodka, vera, rhum-i.., ja cila ju përshtatet.
Çdo shenje astrologjike ka personalitetin dhe karakteristikat e veta, por ajo ne fakt përcakton edhe llojin e alkoolit qe gjithsecili preferon. Nuk e besoni? Mësoni me shume dhe do e kuptoni qe kemi te drejte.
Dashet spontane dhe impulsive e pëlqejnë shume pijen Absinthe, e bere pikërisht me këtë bime.
Demat kurajoze dhe plot gjallëri zgjedhin me shume whisky-n, pijen e elegancës.
Binjaket me karakter te paqëndrueshëm nuk e durojnë dot rutinën dhe gjerat e zakonshme prandaj preferojnë një limoncelo te mire.
Ju gaforret jeni te këndshëm, te ndjeshëm dhe shume te lidhur me familjen prandaj ju pëlqen me shume birra. Kjo pije shijon me shume kur pihet me familjaret dhe miqtë.
Luanët nga ana tjetër janë te vendosur dhe krenare. Ata duan te jene gjithmonë lider, prandaj pija e preferuar e tyre është shampanja.
Virgjëreshat janë observes te mire dhe reflektojnë gjithmonë para se te veprojnë. Pija e tyre e preferuar është vera e çdo lloji. 
Peshoret? Pija alkoolike qe ata shijojnë me shume është rhum-i. 
Akrepat impulsive dhe sensule adhurojnë tekilan sepse i pëlqejnë tej mase diskutimet pasionante. E ku ka me mire se kjo pije për t'i sjelle ne qejf?
Shigjetaret nga ana tjetër adhurojnë udhëtimet dhe eksplorimet dhe pija japoneze Sake e bere nga orizi është me e preferuara.
Bricjapet janë persona te ftohte dhe moraliste, prandaj preferojnë me shume pijet me klas si martini.
Ujoret e ndjeshëm dhe lunatike e adhurojnë vodkën.
Peshqit përshtaten mjaft me çdo lloj mjedisi dhe janë te arsyeshëm prandaj preferojnë si pije, xhinin. 
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: ALKOOLI ASTROLOGJI PIJA SHENJA

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...


Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved