Filxhani sot 30 dhjetor 2017
 
Shperndaje
ikub#: 1712290002
Filxhani sot 30 dhjetor 2017 Ne gjithmonë e kuptojmë se jemi vete kur vjen fundi i ditës, kur kemi plot gjera për te treguar, por kur nuk kemi pranë asnjë person për te na dëgjuar.
 
Loading...


Shfleto artikuj te tjere per: FILXHANI SHPREHJE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...


Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved