Albtelecom
Albtelecom
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
Me thuaj shenjën astrologjike të të them kush të përshtatet më shumë
Ka nga ata qe kërkojnë shpirtin binjak duke u bazuar ne interesat e përbashkëta dhe te tjerë duan t'iu besojnë yjeve. ja kush ju përshtatet me se miri sipas shenjave te horoskopit.
Ja qyteti ku duhet të jetoni sipas shenjës suaj astrologjike
Çdo shenje astrologjike ka dëshirat e veta dhe një mënyrë jetese te veçante. Sipas shenjës qe keni, ja ne cilat qytete botërore do duhet te jetonit.
Chez Moi
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved