Dyqantaxi
Dyqan taxi
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
Living


Filxhani sot 12 shtator 2017
Jo te gjithë do e kuptojnë rrugën qe do ndiqni, megjithatë mos u mërzisni sepse ju jeni ne këtë bote për te jetuar jetën dhe jo për te shpjeguar.
Raiffeisen
Filxhani sot 06 Shtator 2017
S’ka gjë më të bukur se të jesh pranë njerëzve që të duan se je vetvetja.
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved