Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
Filxhani sot 20 mars 2018
Një nga kënaqësitë me te mëdha ne jete është te besh atë qe te tjerët mendojnë se nuk mund ta bëjmë kurrë.
Filxhani sot 14 mars 2018
Dhuratat me te bukura qe një burrë mund t'i beje një gruaja është t'i ofroje kohen e tij, vëmendjen dhe dashurinë.
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved