Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Berati siç nuk e keni parë kurrë, pamje të rralla nga qyteti i “një mbi një dritareve”
 
Shperndaje
ikub#: 1707250121
Një koleksion fotografish mjaft i rralla nga qyteti i Beratit, dëshmon vlerat e hershme të këtij vendi.
Pamjet e qytetit të “një mbi një dritareve” janë shkrepur nga fotografi i qytetit Naun Vruho (Vertopi) vite më përpara.
Këto fotografi të para me syrin e një artisti, janë monumentale për Beratin dhe të pa përsëritshme.
loading...
Marre nga Tema
Shfleto artikuj te tjere per: BERATI NAUN VRUHO

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved