DyqanTaxi
DyqanTaxi
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
Raiffeisen
Albanian ICT Diaspora


Libri shqip dhe veprimtaria protestante, 200 vjet rrugëtim kulturor
“Libri shqip dhe veprimtaria protestante: 200 vjet rrugëtim kulturor”, ishte libri që u botua në konferencën shkencore e organizuar të premten në ambientet e Bibliotekës Kombëtare.
86-vjetori i lindjes së Dritëro Agolli, e bija boton dy libra të rinj
Dritëro Agolli do të ishte 86 vjeç. Poeti dhe shkrimtari i njohur u nda nga jeta më 3 shkurt të këtij viti. Në këtë ditëlindje pa të, e bija Elona ka botuar dy libra të rinj, përmbledhjen me poezi “E bukura, lozonjarja, tokësorja grua” dhe një përmbledhje me aforizma.
Teuta
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved