Dyqantaxi
Dyqan taxi
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
Raiffeisen
Living


Trupa e Teatrit të Madridit nderon Ermonela Jahon
Sopranoja shqiptare me famë botërore Ermonela Jaho, e cila interpretoi rolin e Cio-Cio-San në shfaqjen ‘Madama Butterfly’ nëpër vende të ndryshme të botës, ka festuar 43 vjetorin e saj të lindjes, ndërsa ka marrë një surprizë të këndshme.
220.000 spektatorë për të dëgjuar Vasco Rossi-n
Mbi 220.000 fansa qenë në stadiumin në Modena Park dhe rreth 1.5 milionë shikues përpara televizionit Rai 1 për të ndjekur koncertin e Vasco Rossi-t.
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved