DyqanTaxi
DyqanTaxi
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
Raiffeisen
Albanian ICT Diaspora


Sezoni i ri artistik 2017-2018, 14 premiera në teatër
Teatri Kombëtar e ka nisur tashmë sezonin artistik 2017- 2018 me dy prodhime jo të vetë këtij institucioni, por mbështetur prej tij.
Nis sezoni edhe në Teatri Kombëtar
“Psikanaliza letrare e një vendi që dekompozohet ngadalë, rrëfimi tronditës i një gruaje real-imagjinare, që shikon me tmerr sesi trupi i saj merr përmasat e vendit e saj të kalbëzuar dhe si përthahet çdo burim nga rrjedhin lëngjet e saj jetësore”.
Teuta
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved