6 këshilla dashurie të cilat nuk duhet ti ndiqni
 
Shperndaje
ikub#: 1612200088
Te gjeni një partner, te gjeni dashurinë, ky është misioni i te gjithë njerëzve ne bote edhe pse mund te jete dikush qe thotë te kundërtën apo nuk dëshiron ta pranoje.

Te gjeni një partner, te gjeni dashurinë, ky është misioni i te gjithë njerëzve ne bote edhe pse mund te jete dikush qe thotë te kundërtën apo nuk dëshiron ta pranoje. Shpesh jemi ne marrëdhënie, lidhje apo dhe thjesht takime te cilat na kane shkuar keq para se te takojmë atë te duhurin. Dhe kur me ne fund arrijmë te gjejmë dike ja tek vijnë mijëra këshilla miqsh dhe te afërmish te gjithë te interesuar për lidhjen tende.

Por ka disa këshilla dashurie te cilat është me mire nëse nuk i ndiqni, sepse nuk janë te vërteta, sepse kështu rrezikoni te ndjeni presion pa qene e nevojshme. Ne dashuri gjeja e duhur për te bere, e vetmja rruge qe do te merrni e dini vetëm ju dhe askush tjetër.

1. Mos i dërgoni sms apo ta telefoni për te pakten 3 dite

2.

Mos tregoni shume për veten, mbi te gjitha entuziazmin.

3. Mbase ne ditët e sotme mund te gjeni "me te mirin" online

4. Prisni qe te jete ai te beje hapin e pare.

5. Evitoni marrëdhëniet seksuale deri pas takimit te trete.

6. Duhet te jeni joshëse.

Loading...


Shfleto artikuj te tjere per: DASHURIA KESHILLA NDJEKJA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved