Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Mbulesat më të bukura të tavolinës për festa
 
Shperndaje
ikub#: 1612200097
Ka filluar countdown për festat 2017 dhe sot kemi vendosur tu ndihmojmë te gjeni mbulesat e tavolinës me te bukura për festa për te dekoruar tavolinën. Një nder traditat festive te cilat i kemi shume për zemër është dhe dekori i tavolinës ku do te kaloni festat.

Ka filluar countdown për festat 2017 dhe sot kemi vendosur tu ndihmojmë te gjeni mbulesat e tavolinës me te bukura për festa për te dekoruar tavolinën. Një nder traditat festive te cilat i kemi shume për zemër është dhe dekori i tavolinës ku do te kaloni festat. Nga ato me klasiket deri tek ato origjinale dhe moderne.

Festat e fund vitit kërkojnë një shtëpi te gëzuar dhe me ngjyra, me dekor te gëzueshëm dhe te shkëlqyeshëm. Dhe pasi keni menduar për pemën dhe te gjithë dekorin e shtëpisë ka ardhur momenti te filloni te mendoni për mbrëmjet festive.

Kështu qe është e rëndësishme te jepni vlerësimin e duhur tavolinës, me ngjyra dhe dekor festiv. Për ato qe kërkojnë një mbulese tavoline klasike mund te synoje për ta zgjedhur ne  nuanca pastel duke e kombinuar dhe me setin e porcelanit.

Sigurisht nuk mbeten me pas qëndisjet dhe tyli te propozuara si mbulesa tavoline me ngjyra te lidhura me festat. Për te shtruar një tavoline elegante synoni për ngjyrën e argjend për ta kombinuar me te kuqen.

Nga mbulesa e tavolinës e bardhe me dekor elegant mund te preferoni një mbulese me pamje me rinore dhe moderne me zbukurime te vogla ne ngjyre jeshile. Për një tavoline ne stilin kontemporan mund te zbukuroni tavolinën me topat e pemës, por nëse kërkoni gjallëri synoni për ngjyrën e kuqe.

loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: BUKURIA FESTA MBULESA

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved