Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
5 tendenca për shtëpinë të cilat nuk duhet t'i humbisni në 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1612300043
Çdo vit tendencat e shtëpisë rinovohen duke nxjerre stile te reja, ngjyra dhe fantazi për te arreduar ambientin e brendshëm te shtëpisë me një pamje inovative dhe origjinale.

Çdo vit tendencat e shtëpisë rinovohen duke nxjerre stile te reja, ngjyra dhe fantazi për te arreduar ambientin e brendshëm te shtëpisë me një pamje inovative dhe origjinale. 2018 do te jete viti green  , ngjyra jeshile do te jete një trend i padiskutueshëm por do te ketë edhe te reja te tjera interesante.1. Kombinimet bardhe e zi
Binomi bardhe e zi do te jete protagonist për sa i përket arredimit te shtëpisë. I interpretuar ne shume mënyra te ndryshme nga fantazitë gjeometrike ne dysheme tek pëlhurat për arredim. Ngjyrat bardhe e zi do ti japin shtëpisë një pamje moderne, elegante dhe shik. Te kombinuara me ngjyrën e arte këto ngjyra do te duken edhe me te bukura ndërsa me rozën do te marrin një pamje tërësisht ndryshe.2. Stili Art Deco
Stili Art Deco do te jete një nder llojet e arredimit me te preferuar per 2018. Elegant, i rafinuar por dhe shume misterioz do ti fal ambientit te shtëpisë një pamje personaliteti dhe me karakter.3. Mobilie glamour
Stili glamour merr frymëzim nga shtëpitë luksoze amerikane qe për 2018 do te jete shume e vlerësuar. Mobilie pasqyre, divan te mëdhenj dhe poltrona vintage, tapet prej pelice do te jene këto detajet për një design ekskluziv dhe modern.4. Kuzhina e bashkuar me zonën living
Edhe për 2018 konfirmohet përsëri tendenca e kuzhinave te hapura me zonën living. Kompozimet favorizojnë zgjedhjet me ishull, një element shume i vlerësuar edhe ne kuzhinat me dimensione te vogla.5. Pëlhura arredimi me lule
Pëlhurat për arredim me lule janë një nder tendencat me te bukura për 2018. Lulet, zakonisht me frymëzim orinetal, veshin muret dhe pëlhurat duke sjelle ne shtëpi te gjithë bukurinë e natyrës.

loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: ARREDIM SHTEPI TENDENCA

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved