Si ta transformoni shtëpinë në një parajsë verore
 
Shperndaje
ikub#: 1707100090
Joy Cho, dizajner dhe blogere, ka stiluar disa elementë dekorativ, me bazë verore në gota qelqi me dekore lulesh.

Pra duke filluar nga vazo dekorativ, shkopinj me ngjyra, varëse dritash, batanije pikniku të gjitha këto një botë e tërë kreative plot ngjyra.

Varg dritash Rozë

Këto flluska me shkëlqim do i shtojnë ndriçimin kopshtit tuaj apo edhe një tarracës.

Gota qelqi me ngjyra

Janë si për përdorim por edhe për dekor gjithashtu, duke i shtuar sa më shumë dritë ambientit.

Batanije me ngjyra

Kjo batanije, është për piknikë, e stiluar mirë dhe plot ngjyra.

Pufe ngjyrë floriri

E stilit otoman, është ideale, për tu ulur apo për të vendosur ndonjë antipastë mbi të.

Pjata shumë ngjyrëshe

Miqtë tuaj do argëtohen pa masë me këto pjata, jo vetëm ata por edhe ju.

Kutia e ndihmës së parë

A mund të jetë siguria e verës më e lezetshme? Paketo ne këtë valixhe dhe do jesh i sigurt për çdo lloj incidenti. 

Shfleto artikuj te tjere per: DEKOR JOY CHO SHTEPIA

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved