Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Veshje të stinës për tu veshur në një intevistë punë
 
Shperndaje
ikub#: 1710180143
Në fakt kjo që do të shikoni është një nga idetë më të mira që mund t’iu oforjmë për të ruajtur stilin tuaj personal por edhe për të qenë një veshje e përshtatshme për intervistë pune.

Ke bërë gjithcka të duhet për të arritur deri në intervistën e fundit, që kryesisht është me CEO-n e kompanisë. Dhe gjëja e fundit që do doje është të lije një pështypje të keqe vetëm për arsye të veshjes.

Prandaj veshja merr një rëndësi gati jetike në intervistën e punës. Shikoni disa sugjerime në galerinë bashkangjitur. 

loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: INTERVISTE MODE PUNE VESHJE

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved