Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Fustanet e nuseve me mëngë të gjata trendi i 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1711060063
Ju mjafton te mendoni për fustanin e nusërisë se Kate Middleton për te kuptuar menjëherë elegancën.
 
Tendenca me e madhe ne sektorin bridal për 2018 dëshiron te gjitha femrat me fustane me mëngë te gjata. Kështu filloni te lini mënjane dekoltetë marramendëse dhe mbi te gjitha bustet ne forme zemre sepse fustanet me ne trend për nuse për 2018 do te jene ato ne stilin princeshe.
Sigurisht qe një meritë te madhe ka dhe efekti tatu qe ka bere për vete shume femra. Ju mjafton te mendoni për fustanin e nusërisë se Kate Middleton për te kuptuar menjëherë elegancën.
Por cilat do te jene modelet me glamour te fustaneve te nuseve për 2018. Mesa duket trendet për sezonin e ri dëshirojnë fustane nusesh me mëngë te gjata.
Sigurisht te cilat duhet te jene prej tyli te cilat janë dhe modelet me glamour dhe elegante.
 
Qëndisje shume te përpunuara karakterizojnë edhe fustanet e nuseve leader ne këtë sektor ku synojnë për modele fustanesh me mëngë te gjata dhe te dekoruara me finese ose shume minimal dhe transparente.
 
Fustanet e nuseve tatu me mëngë te gjata për 2018 janë prezantuar thuajse nga te gjitha brandet e firma me luksoze ne këtë sektor.
Modele te cilët luajnë me silueta shume te ndryshme midis tyre duke filluar nga ato ne stilin sirene deri tek ato me te ngushta por edhe modele te tjera shume e te bukura qe bëjnë ditën e dasmës edhe me te paharrueshme.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: 2018 FUSTAN MENGA NUSE

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved