Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Mirësevini në një dasmë romantike në fushat e Italisë, më e bukura që mund të keni parë
 
Shperndaje
ikub#: 1711070113
Dashuria e përbashkët për modën, dhe jo vetëm, bëri bashkë Margherita Cardelli dhe Gerardo Cavaliere.

Margherita është pronarja e një ‘Konsultuese Biznesi dhe Komunikimi Luksoz dhe Lifestyle’, ndërsa ai është avokat dhe themelues i një biznesi sartoire Napoletane të quajtur ‘Sartoria Giuliva’.

Ndërsa dasma e tyre romantike është kjo që do të shikoni në fotogalerinë bashkangjitur.

Dasma e tyre është bërë në një nga vendet e preferuara të Margheritës, në fushën që shtrihet poshtë Malit Gran Sasso, ku ajo është rritur. Një fushë e mbushur me lopë, dele, kuaj dhe natyrë. Duke ditur që fotot flasin sa për një mijë fjalë shikoni fotogalerinë për të parë momentin ku magjia e celebrimit të një familjeje të re bëhet një me magjinë e natyrës.

loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: DASHURI DASME ITALIANE MAGJI NATYRE

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved