Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Çfarë këpucësh do të veshin nuset në 2018?
 
Shperndaje
ikub#: 1711080060
Me afrimin e vitit te ri dominuese te koleksioneve bridal shoes janë mbi te gjitha këpucët e larta dhe me maje, dekoltetë me te dashura nga femrat por nuk mungojnë edhe sandalet bizhu, këpucët e nuseve ne ngjyre te argjend apo roze por edhe modele me taka te sheshta dhe me frymëzim retro.
Cilat janë tendencat ne fushën e këpucëve te nuseve për 2018? Ne sektorin bridal çdo vit brandet e specializuar propozojnë forma klasike dhe te reja me te veçanta ne linje me diktatet e momentit.
Me afrimin e vitit te ri dominuese te koleksioneve bridal shoes janë mbi te gjitha këpucët e larta dhe me maje, dekoltetë me te dashura nga femrat por nuk mungojnë edhe sandalet bizhu, këpucët e nuseve ne ngjyre te argjend apo roze por edhe modele me taka te sheshta dhe me frymëzim retro.
 
Shume te dashura ne koleksionet e reja te këpucëve te nuseve janë dhe këpucët me rrip Mary Jane por ne versionin me taka te larta, te mesme ose te sheshta.
Gucci prezanton dekolte me rrip bizhu i cili mund te lëvizet ndërsa Aticco synon ne format me maje te ngushte dhe moderne ne stil.
Nëse fustanin e nuses do te zgjidhnit ne ngjyre shampanjë, te arte dhe te argjend zgjedhja e këpucëve do te bie ne ato ne ngjyre te arte dhe te argjend.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: KEPUCE NUSE VESHJE

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved