Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Modelet më të bukura për flokët e nuseve
 
Shperndaje
ikub#: 1711100029
Shume te preferuara ketë vit janë modelet e flokëve nuseve te lëshuara minimal apo me onde por edhe flokët e mbledhur apo gjysme te mbledhur me inserte te mëdha nder flokë midis te cilëve kurora, rrathë etj.
Modelet e flokëve te nuseve për 2018 me shik dhe interesante janë pare ne pasarelat me te bukura te brandeve te mëdha.
Shume te preferuara ketë vit janë modelet e flokëve nuseve te lëshuara minimal apo me onde por edhe flokët e mbledhur apo gjysme te mbledhur me inserte te mëdha nder flokë midis te cilëve kurora, rrathë etj.
 
Për sezonin e ri protagoniste për sa i përket modelit te flokëve te nuseve janë ato te lëshuar. Model ky i zgjedhur nga te gjitha brandet me te njohur duke i kombinuar me një look romantik.
Firma leader te modës bridal kane preferuar modele flokësh te lëshuara te zbukuruara nga rrathë mëndafshi midis flokëve por nuk kane mbetur me pas edhe modelet e flokëve me kurore apo ato me onde te thjeshta dhe minimal shik.
 
Kthehen përsëri ne mode edhe modelet e flokëve me bisht duke filluar nga ato me kurore për ti mbajtur mbi balluke deri tek bishtat me onde apo ato me frymëzim ne stilin e viteve 50'.
 
Aksesoret për flokë me përmasa te mëdha janë shfaqur edhe ne pasarelat e maison luksoze te cilat kane dashur qe flokët e nuseve te dekorohen nga rrathë me inserte te ndryshme. Kurora dhe kapëse te mëdha janë shfaqur edhe ne modelet e flokëve gjysme te mbledhur për një look me modern.
 
Për ato nuse qe preferojnë flokët e mbledhur topuzi do te vazhdoje te qëndrojë klasiku me i preferuar nga stilistet. Topuzët për sezonin e ri shfaqen te dekoruar nga fjongo tyli dhe bizhu te shkëlqyeshme.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: FLOKE MODELE NUSE

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved