Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
8 modele të bukura flokësh për nuse gjatë dimrit
 
Shperndaje
ikub#: 1711130008
Dasma në dimër janë një mrekulli dhe po ashtu dhe nuset që duken sikur janë princeshat e akullit.
Pasi keni organizuar gjithçka, dekorin, ambientit, keni vendosur për të ftuarit dhe fustanin tashmë një rol të rëndësishme duhet të kenë edhe flokët tuaj.
 
Ja disa modele shumë të bukura, magjepsëse dhe unike që mund të krijoni me anë të gërshetave.
 
Këto modele do ju bëjnë të dukeni super elegante dhe romantike.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: DASMA FLOKET GERSHETA MODELE NUSE

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved