Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Koleksioni i fustaneve të nuseve Antonio Riva 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1711130005
Jo me kot koleksioni i fustaneve te nuseve është quajtur Butrrefly in the sky dhe është i karakterizuar nga element dekorues qe te sjellin ne mendje krahët e fluturave por edhe lule 3D.
Fustanet e nuseve Antonio Riva 2018 te koleksionit te ri përfaqësojnë për shume femra një ëndërr te vërtet. Stilisti ka realizuar një linje bridal shume elegante duke preferuar ngjyrën e bardhe te pastër dhe rozën kuarc por edhe dekore te ndryshme.
Jo me kot koleksioni i fustaneve te nuseve është quajtur Butrrefly in the sky dhe është i karakterizuar nga element dekorues qe te sjellin ne mendje krahët e fluturave por edhe lule 3D.
 
Koleksioni i ri prezanton modele te mrekullueshme dhe shume elegante me dekore te sofistikuara frymëzuar nga natyra. Janë mbi te gjitha krahët e fluturave te cilat kane frymëzuar stilistin për te realizuar modele te mrekullueshme. 
 
Shume te bukura janë edhe punimet me lule te cilat vazhdojnë te dominojnë edhe koleksionet bridal për 2018. Këto qëndisje elegante shfaqen ne mënyrë te veçante ne bustet e fustaneve.
 
Një hapësirë te madhe zënë edhe fustanet prej mikado te firmës për 2018. Modelet te cilat janë krijuar mbi struktura unike te cilat duken sikur te jene skulptura te vërteta.
 
Nder te rejat e këtij koleksioni përveç se fustaneve bien ne sy edhe këpucët e nuseve shume te bukura por mbi te gjitha përshtaten me shijet e te gjitha femrave.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: FUSTAN KOLEKSION NUSE

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved