Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Fustanet e nuseve Elie Saab për dimrin 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1711160132
Elie Saab është një nder stilistet me te preferuar nga te gjitha femrat për shkak te krijimeve shume elegante dhe te sofistikuara.
Elie Saab prezanton koleksionin e fustaneve te nuseve për dimrin 2018 i cili përfshin modele te mrekullueshme. Stilisti libanez është shume i dashur nga vip-at te cilat shpesh zgjedhin fustanet e tij për daljet e tyre ne tapetet e kuq. 
 
Elie Saab është një nder stilistet me te preferuar nga te gjitha femrat për shkak te krijimeve shume elegante dhe te sofistikuara. Për dimrin 2018 fustanet e nuseve Elie Saab kane linja te pastra. Nder modelet e reja me te preferuara janë fustanet me shpatulla te zbuluara një must qe nuk del nga moda.
Gjithashtu nuk mbeten me pas edhe modelet e fustaneve te nuseve me çarje anësore ku pjesa e sipërme përbëhet nga bust bizhu. Nder krijimet disi me çapkëne janë dhe fustanet e nuseve midi me prerje voluminoze ne stilin e viteve 50' me mëngë te gjata.
 
Nje nder modelet me madhështore te koleksionit janë padyshim ato me qëndisje te argjendta me kristale dhe xixa me funde voluminoz dhe mëngë.
 
Por nese preferoni me shume fustane bizhu mund te synoni për fustane nusesh te mbushur me perla te bardha dhe temina me dekolte ne shpine apo ne gjoks.
 
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: 2018 ELIE SAAB FUSTAN NUSE

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved